anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Niewłaściwie działające napisy w filmach divx BDV-E370

profile.country.pl_PL.title
Bigg-----
Początkujący

Niewłaściwie działające napisy w filmach divx BDV-E370

Mam pytanie, może ktoś ma podobny problem. Uruchamiam film divx z USB. Napisy działają jednak po pewnym czasie rozjeżdżają się z filmem. Pojawiają się albo za szybko, albo za późno. Nie wiem w czym jest problem. Przy jednym z filmów testowałem z 3 różnymi formatami napisów: srt, txt i txt (w jakimś innym formacie). Wszystkie się wyświetlały, ale problem był podobny. Na komputerze są programy do odtwarzania które pozwalają zazwyczaj regulować napisy, tu nic takiego nie znajduję. Czy jest na to jakaś metoda?
Zauważyłem, że parokrotne naciśnięcie przycisku z 3 kropeczkami powoduje wyświetlenie w prawym górnym rogu jakiegoś numeru C... (4 kombinacje + 5 jako wyłączenie napisów). Nic jednak to nie daje.

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Czy te spóźnienia występują na kilku tych samych materiałach, czy niezależnie na wszystkich? grywałeś już nowe oprogramowanie?

profile.country.pl_PL.title
Bigg-----
Początkujący

Przetestowałem kilkanaście filmów i problem wystąpił jak na razie w 2 filmach. Co dziwne próbowałem każdy z filmów odtworzyć z różnymi plikami tekstowymi (txt, scr) i tak czy tak po jakimś czasie tekst nie zgadzał się z filmem. Nie wiem w czym problem. Oprogramowanie mam najnowsze.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Może struktura napisów jest uszkodzona/niekompatybilna. Napisy występują w różnych formatach, tj oznaczenia kiedy mają pojawić się jakieś napisy mogą być w formacie czasowym (3 rodzaje czasowego), klatkowym, formacie Sub station. Zobacz jaki format mają napisy które źle się pojawiają i zmień na ten co jest pokazywany poprawnie. Sprawdziłbym to, ale u mnie jest ok. Do tego może się również nie zgadzać współczynnik Frame per Second (fps). łatwym programem do obsługi napisów jest player SubEdit.