anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DAV-DZ280 i dźwięk z telewizora?

harc2000
Początkujący

DAV-DZ280 i dźwięk z telewizora?

Witam,
Czy w kinie DAV-DZ280 można słuchać dźwięku z telewizora np. podczas oglądania telewizji, bo w instrukcji złącze EURO jest opisane tylko jako OUT, a nie IN, innych złącz IN nie ma???

Proszę szybko o pomoc....

8 ODPOW. 8
oldguest
Początkujący

A jaki telewizor? Jeśli Sony to przy podłączeniu Euro albo Euro i HDMI przy wybraniu funkcji TV powinien się pojawić dźwięk z TV.

harc2000
Początkujący

Dziękuję za odpowiedź.

Tak telewizor SONY. Czy mam rozumieć że w telewizorach SONY złącze EURO pełni również funkcję audio out? Inne telewizory tego nie gwarantują....?

Czy Sony nie ma w ofercie innego kina z małymi głośnikami (nie mam miejsca na duże), które miałoby optyczne wejście audio?

oldguest
Początkujący

Z Sony to działa a czy z innymi markami nie sprawdzałem.

Z małymi głośniczkami i optykiem znalazło by się coś np. DAV-IS50 ale może być problem z dostępnością. DAV-F200 (ale to system 2.1).

harc2000
Początkujący

Z Sony to działa a czy z innymi markami nie sprawdzałem.

Z małymi głośniczkami i optykiem znalazło by się coś np. DAV-IS50 ale może być problem z dostępnością. DAV-F200 (ale to system 2.1).



DAV-IS50 - Po pierwsze zaporowa cena, po drugie nie wiem jak sobie poradzą te głośniki w pomieszczeniu 22m2, po trzecie brak USB
DAV-F200 - Zdecydowanie chce 5.1.

I tak dziękuję za odpowiedź. Zdecyduje się prawdopodbnie na DAV-DZ280. Teraz pozostaje wybrać tylko telewizor...SONY :)

oldguest
Początkujący

Jeśli 32 cale to polecam model V albo W 5500.

harc2000
Początkujący

40 i 26 cali - 2 telewizory - jakieś sugestie?

oldguest
Początkujący

Proszę poszukać w dziale Bravia. Ale 40 cali to też KDL-40W5500. A 26 cali (jeśli nie może być 32) to ciekawy jest KDL26E4000 taka większa ramka ze zdjęciami :D

profile.country.pl_PL.title
mirka72_72
Początkujący

u mnie niestety nie działa :c13