anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z DSC-S950 i kablem AV

kokita2
Początkujący

Problem z DSC-S950 i kablem AV

Witam serdecznie! Mam problem z podłączeniem aparatu do telewizora. Kupiłam aparat wraz z kablem AV, jednak kiedy wkładam końcówkę kabla AV do aparatu, to obraz z wyświetlacza znika, a na telewizorze także się nie pojawia. Nie wiem czy to wina aparatu czy kabla. Bardzo proszę o odpowiedź! Z góry dziękuję:)

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj,

Czy na TV ręcznie wybierasz źródło obrazu? Czy czekasz aż sam "załapie"

kokita2
Początkujący

Próbuję na różne sposoby, ręcznie też, no i się nie udaje... :(

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

kokita2 napisał(a):

Mam problem z podłączeniem aparatu do telewizora. Kupiłam aparat wraz z kablem AV, jednak kiedy wkładam końcówkę kabla AV do aparatu, to obraz z wyświetlacza znika, a na telewizorze także się nie pojawia. Nie wiem czy to wina aparatu czy kabla. Bardzo proszę o odpowiedź! Z góry dziękuję:)


Wykonaj proszę poniższe kroki:

1.podłącz dostarczony z aparatem przewód A/V do aparatu
2.podłącz drugą część przewodu do odbiornika telewizyjnego ( ważne ! żółty przewód do wejścia video, czarny przewód do wejścia audio ). Upewnij się, że przewody są podłączone do wejścia, a nie wyjścia sygnału.
3.włącz odbiornik TV i wybierz pilotem wejście pod które jest podłączony aparat, np. AV 3.
4.Teraz włącz aparat w tryb odtwarzania zdjęć. Ekran aparatu będzie ciemny, kiedy przewód A/V jest podłączony. Obraz powinien być widoczny w odbiorniku TV.
5.Jeżeli nadal brak jest obrazu na ekranie TV, sprawdź proszę w menu odbiornika na jaką pracę ustawione jest złącze AV. W niektórych odbiornikach w menu można wybrać rodzaj przechwytywanego sygnału video, np. S-Video, RGB, Component. To może być przyczyną braku obrazu.
6.Jeżeli po wybraniu odpowiedniej pracy gniazda A/V w odbiorniku telewizyjnym nadal brak obrazu, skontaktuj się proszę z najbliższą Autoryzowaną Stacją Serwisową Sony, która sprawdzi Twój aparat i przewód A/V.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
kokita2
Początkujący

Dziękuję za odpowiedź, zaraz spróbuję podłączyć według wskazówek:)