anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HX1 CZY HX5V

profile.country.pl_PL.title
marcin6622
Początkujący

HX1 CZY HX5V

Witam,
jestem tu nowy i proszę o doradzenie mi który aparat waszym zdaniem wybrać. Pozdrawiam

34 ODPOW. 34
profile.country.pl_PL.title
marcin6622
Początkujący

Wiem, że Japonia na pewno ale chciałbym wiedzieć coś więcej żeby nawet przy zakupie wtórnym nie nadziać się na jakąś tajwańską podróbę

oldguest
Początkujący

Nie spotkałem takich podróbek. A jeśli już spotkałem jakaś podróbkę Sony to nie przypominała ona żadnego modelu.

profile.country.pl_PL.title
marcin6622
Początkujący

A czy jest jakiś wykaz fabryk?

tomdoe-----
Początkujący

marcin6622 napisał(a):


Czy posiadasz jakieś zdjęcia czy filmiki pokazujące róznicę tych dwóch aparatów?



proszę bardzo świetna strona z możliwością wyboru dwóch aparatów i porównania sampli na różnych ISO itp.

http://www.imaging-resource.com/IMCOMP/COMPS01.HTM

profile.country.pl_PL.title
Tizan-----
Początkujący

Miałem obydwa aparaty. Z mojego doświadczenia HX1 robi troszkę lepsze foty nawet na automacie (troszkę tylko więcej szumu w gorszym oświetleniu) ,za to HX5V jest bardziej poręczny i zabrać jego można wszędzie. Jednak z tych dwóch na dzień dzisiejszy wybrałbym TX5 (tzw. twardziela) gdyż ma wszystko to co amatorowi jest potrzebne w fotografii a dodatkowo idziecie z nim praktycznie we wszystkich warunkach atmosferycznych bez obawy (a jaką pogodę mamy obecnie ... EXTREM!!!) i robicie fotki tam gdzie inni nie mogą czyli obecnie 90% roku