anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HX-5

ripride
Początkujący

HX-5

w zasadzie byłem już decydowany na HX5 jako wakacyjnego kieszonkowca bo parametry i mozliwosci jak na wyjazd ma idealne, ale dziwna wydala mi sie informacja ze szczegolwej specyfikacji:

Regulacja ostrości NIE
Regulacja nasycenia barw NIE
Regulacja kontrastu NIE

ktos jest w stanie potwierdzic ta informacje? przeciez sa to mozliwosci czesto dostepne w naajprostszych kompaktach, a w bardziej zaawansowanych juz obowiazkowo.

13 ODPOW. 13
oldguest
Początkujący

Ergox napisał(a):

czy każda rozdzielczość jeśli w pionie posiada zapis 1080 jest uznawana za full hd?



Zależy którą definicję brać pod uwagę. Jeśli taką pierwszą która istniała to tak. Full HD to sygnał który posiada 1080 linii...

Później się pozmieniało i teraz to jest umowne. Bezpieczniej jest podawać cały zapis np. 1920x1080i50 (to ostatnie to 50 klatek w interalce-półklatek).

oldguest
Początkujący

A czy znana jest orientacyjna polska cena

profile.country.pl_PL.title
Pigus4
Nowicjusz

Aparat pojawił się już w zapowiedzi 3 sklepów. Najbliższa dostawa to 26/03. Cena nie jest zaporowa. Ja mam pytanie, jaką kartę do niego kupić, MS czy SD, nie bardzo orientuję się - w opisie aparatu przy róznych typach MS jest napisane, że tylko zdjęcia, tylko video, bez zwiększenia prędkości...
Już znalazłem odpowiedź: When using movie mode Memory Stick PRO Duo with MARK2 logo, Memory Stick PRO-HG, Class 4 or higher for SD/SDHC media are recommended.W USA jest już na stocku.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Wczoraj w FotoJoker w Katowicach dostali pierwsze sztuki :thumbsup:

------------------------------
fotoamator