anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dsc T1 Numer Seryjny

wolfek
Początkujący

Dsc T1 Numer Seryjny

Witam
Potrzebuje numer seryjny z tego aparatu ale niestety na sprzęcie się zmazał, opakowania też już nie mam, czy da się go jakoś odzyskać? Jest potrzebny do bezpłatnej naprawy przetwornika obrazu. Jakby ktoś mógł udostępnić zdjęcie z pudełka takiego numeru z tego aparatu (potrzebne do dokumentacji, w przeciwnym razie naprawa ponad 200 zł) jakoś się odwdzięczę ;)
Pozdrawiam

6 ODPOW. 6
luvr-----
Początkujący

ale wałek!od kiedy to numer seryjny jest potrzebny do naprawy gwearancyjnej? jak dla mnie wciskasz kit z tym serwisem :c12 :c12

profile.country.en_GB.title
pi0trus
Początkujący

No to będziecie cie to kosztować 200zł
T1 już nie znajdziesz na gwarancji. może miałeś na myśli TX1?

A tak poważnie, nie wiem co kombinujesz (wyłudzenia kasy na allegro? zgłoszenie kradzieży?) ale tu raczej nikt na to sie nie nabierze.


Staty napisał(a):

Dołączenie: Sob Kwi 03, 2010 21:05
Ostatnia wizyta: Sob Kwi 03, 2010 21:09



luvr napisał(a):

ale wałek!od kiedy to numer seryjny jest potrzebny do naprawy gwearancyjnej? jak dla mnie wciskasz kit z tym serwisem :c12 :c12



Jest potrzebny ale na fakturze i na aparacie żeby było jasne kiedy sie kupiło sprzęt. co komu po zdjęciu...

wolfek
Początkujący

Nie mam zamiaru nic wyłudzać, poprostu nie wiem czy wiecie ale wymieniają to za darmo bez względu na to czy aparat jest czy nie na gwarancji a warunek to ten feralny nr seryjny, są o tym posty na innych forach a potwierdził mi to Pan z serwisu który do mnie zadzwonił, poprostu chce zaoszczędzić parę złotych. Aparat jest przywieziony z usa dobrych parę lat temu, zdjęcie jest potrzebne do dokumentacji serwisu i tyle a faktem jest że jak się da to trzeba kombinować, nuż widelec komuś pudełko (a dokładnie zdjęcie) nie jest potrzebne i będzie chętny pomóc.

oldguest
Początkujący

luvr napisał(a):

ale wałek!od kiedy to numer seryjny jest potrzebny do naprawy gwearancyjnej?



Od zawsze?

Aparat jest objęty jednym z kilku programów pogwarancyjnej naprawy na koszt Sony. Polityka dobrej woli.

:smileyarrow:

profile.country.en_GB.title
pi0trus
Początkujący

luvr napisał(a):

ale wałek!od kiedy to numer seryjny jest potrzebny do naprawy gwearancyjnej?



Od zawsze?

Aparat jest objęty jednym z kilku programów pogwarancyjnej naprawy na koszt Sony. Polityka dobrej woli.

:smileyarrow: " target="_blank" target="_blank



MEA CULPA :smileyredface:

wolfek
Początkujący

Stary ale jary, a Panu już za komentarze podziękujemy.