anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC H55 nagrane filmy

efull-----
Początkujący

DSC H55 nagrane filmy

Witam. Posiadam telewizor Panasonic Viera TC-P46G10. Teraz kupiłem aparat cyfrowy Sony DSC H55 i mam problem. Po nagraniu filmu na tym aparacie wyciągam kartę z aparatu i wkładam ją do telewizora w celu obejżenia tego co nagrałem ale telewizor nie widzi zadnych plików wideo. Co moze być przyczyną ? Moze trzeba zmienić gdzieś format nagrywania ?

4 ODPOW. 4
wojttekk_foto
Początkujący

Witam. Ja posiadam telewizor SONY BRAVIA i też mam taki problem. Wkładam kartę pamięci czy podłączam aparat pod USB, wogule nie widzi filmu. Okazało się, że telewizor nie obsługuje/nie odczytuje żadnych filmów z pamięci USB/Karty Pamięci. Myślę, że u Ciebie będzie to samo :)


Pozdrawiam: wojttekk_foto :)

efull-----
Początkujący

Dzięki za odpowiedź. :) Na początku też tak myślałem ale po włożeniu karty wyświetlają mi sie różne opcje dotyczące karty np. SD slideshow (pokaz slajdów), SD pictures (zdjęcia) i w śród nich jest opcja SD movies czyli filmy. Więc telewizor musi odczytywać jakieś filmy. Pytanie tylko w jakich formatach.W instrukcji piszą o MPEG4 lub AVCHD. Pozdrawiam ;)

wojttekk_foto
Początkujący

No to ściągnij program do konwersji plików wideo :)
Miałem taki fajny program, to poszukam i Ci podam link. A powiedz jeszcze, w jakim formacie nagrywa pliki wideo twój aparat ??

efull-----
Początkujący

Byłbym wdzięczny za ten link. :) A mój aparat nagrywa filmy w formacie mp4.