anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony H50 akcesoria

PavelMat-----
Początkujący

Sony H50 akcesoria

Witajcie.
Posiadam H50 juz od jakiegos czasu lecz wczesniej mało z niej korzystałem, ostatnimi czasy zaczałem się nią bawic i zgłębiać w tajniki fotografi.
Interesował by mnie zakup jakiegoś może obiektywu szeroko kątnego czy może dobrego filtra polaryzacyjnego. Oryginalne akcesoria sony są z deka drogie, a innych marek cięzko dostac poniewaz sony sobie zrobiła średnice pod siebie.
Więc może wy mielibyście coś do polecenia.
Rownież rozważam zamiast zakupu akceroriów jakąś lustrzankę, ale i tu problem bo nie wiem jaką.
Pozdrawiam. :)

5 ODPOW. 5
ci.nek
Początkujący

niestety akcesoria do Sony są dość drogie.

PavelMat napisał(a):

Interesował by mnie zakup jakiegoś może obiektywu szeroko kątnego czy może dobrego filtra polaryzacyjnego


Obiektywu to do H50 nie kupisz, co najwyżej konwerter. Ja jednak nie widzę potrzeby stosowania takiego konwerter w h50.
Co do lustra to zależy do czego ma Ci ono służyć, jak cykać amatorsko to A300 z 2 kitowymi obiektywami za ok 2500zł sam się zastanawiam nad czymś takim, ale ostatnio hx1 zawrócił mi w głowie ;)

PavelMat-----
Początkujący

Aha czyli do H50 inwestycja w statyw jest wystarczająca.
Dzięki za rade, ale spytam bo tak czytałem ostatnio troche to ta a350 mało chwalona jest i kazdy by wybrał a300, chciał bym wiedziec dlaczego wszyscy(wiekszosc) jest za a300.
Teraz wyszły kolejne Alfy np. a380 ale z tego co widzialem cena za same body troche duza.
Pozdrawiam. :)

ci.nek
Początkujący

a350 ma tylko kilka MP więcej a jest droższa

PavelMat-----
Początkujący

Nie wiem od czego to zalezy, ale patrzac w komputroniku tam gdzie kupilem swoja H50, a350 jest tansza od a300 z tymi samymi obiektywami.

ci.nek
Początkujący

cena są zależne od aktualnych promocji i może akurat jest promocja na a350.
na forum była kiedyś dyskusja o różnicach pomiędzy a300 i a350: http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=38&t=145
Jak zastanawiasz się nad jakimś lustrem Sony to przejrzyj sobie ten dział http://www.forum.sony.pl/viewforum.php?f=21
Ja osobiście zastanawiam się na a300/350 ewentualnie xh1 ale to dopiero na jesieni.