anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony DSC-S2000

cptKarol
Początkujący

Sony DSC-S2000

Witam wszystkich forumowiczów. Na 18-ste urodziny dostałem aparat Sony DSC-S2000, lecz mam problem. Od początku, od póki włączyłem aparat, obraz jest rozmazany. Kombinowałem w opcjach, przemieniałem i nadal nic. Jak to skonfigurować? :)

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Trudno odpowiedzieć na tak zadane pytanie.
Być może jest uszkodzony. Zanim zaniesiesz do serwisu, wstaw może zdjęcie(a) - może to faktycznie "błąd operatora".

------------------------------
fotoamator
cptKarol
Początkujący

http://img576.imageshack.us/img576/1250/dsc00020oi.jpg tak to wygląda :(

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

cptKarol napisał(a):

http://img576.imageshack.us/img576/1250/dsc00020oi.jpg tak to wygląda :(

Dziwnie. Zdjęcie jest całkiem nieostre. Równocześnie jest ustawione bardzo wysokie ISO (3200) i włączona lampa błyskowa. Czy to było robione w ciemnościach? Wtedy aparat mógł nie umieć ustawić ostro. Czy inne zdjęcia - na dworze, przy normalnym oświetleniu (dziennym), też są takie?
Jeśli tak, to sugeruje wizytę w serwisie. Mam nadzieję, że np. na obiektywie nie ma żadnej folii ochronnej :c43 - też byłby taki efekt.

------------------------------
fotoamator
cptKarol
Początkujący

Zdjęcie jest robione w dzień, w pokoju. Na dworze efekty są takie same. Czy z lampą błyskową czy bez tak samo. ISO3200 czy AUTO to samo. Folii tam żadnej nie ma, czyli została wizyta w serwisie. :(

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Niestety, tak. Ale jak to nóweczka, to na gwarancji szybciutko będzie :thumbsup:
Wygląda to na płytę główną, albo soft.
No, chyba, że miał jakąś przygodę, np. upadł...

------------------------------
fotoamator
koniu_88
Początkujący

Wydaje mi się, że obiektyw jest do wymiany... Jak masz gwarancję to ślij do serwisu i napisz później przyczynę usterki.

cptKarol
Początkujący

Wczoraj wyciągnięty z pudełka. Włączam a tutaj taki motyw, a że zielony w sprawach komputerowo - telefoniczno - aparatowych nie jestem to mówię coś tu nie gra. Mimo zmian opcji nic. Więc dziś to załatwię :) Dam znać :) dziękuję bardzo za podpowiedzi i dziękuję :)