anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

luzy na obiektywie h-50

Tomi995
Początkujący

luzy na obiektywie h-50

witam.od jakiegos czasu uzytkuje aparat h-50.ogolnie jestem z niego bardzo zadowolony.mam pytanie do innych uzytkownikow tego aparatu-czy w Waszych aparatach tez sa takie luzy na obiektywie? u mnie,nie wazne czy to w stanie spoczynku czy tez na max wysunietym obiektywie luzy sa dosc spore.zauwazylem jeszcze jedna przypadlosc.co prawda nie zwrocilem uwagi w jakich okolicznosciach,ale czasami po zrobieniu kilku fotek,gdy przelaczam na tryb ogladania zdjec wyskakuje komunikat odzyskuje dane lub cos takiego.do tego dosc dlugo zapisuje zdjecia robione w trybie Manual.to normalne? za pomoc z gory pikne dzieki :)

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Tomi995 napisał(a):

... czy w Waszych aparatach tez sa takie luzy na obiektywie? ...


Obiektyw jest luźno osadzony, nie powodu do niepokoju.

Tomi995 napisał(a):

... czasami po zrobieniu kilku fotek,gdy przelaczam na tryb ogladania zdjec wyskakuje komunikat odzyskuje dane lub cos takiego.do tego dosc dlugo zapisuje zdjecia robione w trybie Manual.to normalne? ...


Jeżeli masz inną kartę pamięci spróbuj na niej popracować. To może być związane z konkretną kartą – oczywiście to moje przypuszczenie. W wolnej chwili zapoznaj się z tematem, który był już omawiany na forum, może okazać się pomocny:

http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=23&t=214

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
oldguest
Początkujący

Jeśli w menualu dasz dłuższy czas naświetlania to potem aparat dłużej obrabia zdjęcie przed zapisaniem to normalne.