anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC-S650 - problem.

tijs18
Początkujący

DSC-S650 - problem.

Witam serdecznie. Mam pewien problem z tytułowym aparatem, otóż po upadku z niewielkiej wysokości sprzęt przestał robić zdjęcia. Dokładniej rzecz ujmując wygląda to tak: obraz jest cały czas widoczny na wyświetlaczu , wszystkie inne funkcje także działają. flash również daje o sobie znać ale zdjęcia niestety nie widać. Tak więc chciałbym wiedzieć czy da się to naprawić? Nie muszę chyba dodawać, że interesują mnie przede wszystkim "alternatywne" metody dokonania tej naprawy :-)

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

tijs18 napisał(a):

Witam serdecznie. Mam pewien problem z tytułowym aparatem, otóż po upadku z niewielkiej wysokości sprzęt przestał robić zdjęcia. Dokładniej rzecz ujmując wygląda to tak: obraz jest cały czas widoczny na wyświetlaczu , wszystkie inne funkcje także działają. flash również daje o sobie znać ale zdjęcia niestety nie widać. Tak więc chciałbym wiedzieć czy da się to naprawić? Nie muszę chyba dodawać, że interesują mnie przede wszystkim "alternatywne" metody dokonania tej naprawy :-)

W zasadzie naprawić da się wszystko - kwestia, za ile? Najlepiej byłoby, gdybyś skontaktował się z serwisem (najlepiej autoryzowanym), w celu dokonania wyceny i zdecydowania o naprawie.

------------------------------
fotoamator