anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC-S2100 Pierwsza cyfrówka parę pytań.

karovn
Początkujący

DSC-S2100 Pierwsza cyfrówka parę pytań.

Witam. Mam pytanie co do zasilania tego modelu. Ze względu na to iż jest to moja pierwsza cyfrówka nie za bardzo się na tym znam. Tak więc czy po rozładowaniu się baterii zasilających aparat można je normalnie ładować w ładowarce do baterii i czy nie stracą one swoich właściwości? Dla niektórych jest to pewnie banalne pytanie :)
Z góry dziękuję za odpowiedź.

9 ODPOW. 9
oldguest
Początkujący

W zestawie są baterie... tych nie można ładować!!

W każdym razie można oczywiście zaopatrzyć się w akumulatorki AA 1,2V np. 2500mAh albo 2700mAh i te są wielokrotnego użytku (można je ładować w odpowiedniej dla takich akumulatorów ładowarce).

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

karovn napisał(a):

czy po rozładowaniu się baterii zasilających aparat można je normalnie ładować w ładowarce do baterii

Nie istnieją ładowarki do baterii!!! Ładowanie baterii grozi wybuchem i zniszczeniem co najmniej ładowarki!

Tak, jak napisał CS Bielsko - kup akumulatorki, najlepiej dobrej firmy, ładowarkę, która nie ładuje zbyt szybko (te "expresowe" raczej wykańczają akumulatorki) i... pochwal się zdjęciami :smileythumbsup:

------------------------------
fotoamator
karovn
Początkujący

Ok dzięki wielkie za pomoc :)

Czy moglibyście mi jeszcze pokazać np. aukcję z allegro z odpowiednią ładowarką? Bo mam ogólnie w domu jakąś z tym że jest trochę stara i nie wiem czy się nada 😛

oldguest
Początkujący

Może jakieś zdjęcie ładowarki? To że jest stara jeszcze nic nie znaczy.

karovn
Początkujący

Wygląda ona tak:
" Obrazek nie może być większy niż 500 pikseli szerokości."

Tak więc wklejam linki 😛
http://img37.imageshack.us/i/dsc00125om.jpg/
http://img693.imageshack.us/i/dsc00126eo.jpg/

:)

oldguest
Początkujący

Wygląda na OK jeśli nie jest uszkodzona. Jeśli naładuje akumulatorki to po co kupować nową?

karovn
Początkujący

Ok jeżeli mówisz, że się nada to posłucham się, ale jeszcze ją sprawdzę. Dzięki za pomoc :)

oldguest
Początkujący

Tylko oczywiście z akumulatorkami (nie bateriami)... Najlepiej coś firmowego.

spolnemesis1paejw
Początkujący

karovn napisał(a):

Wygląda ona tak:
"Obrazek nie może być większy niż 500 pikseli szerokości."

Tak więc wklejam linki 😛
:)


Coś ściemniasz. Nie ma ograniczeń wielkości obrazka, choć lepiej ogląda się takie, które mieszczą się na ekranie. Jedyne ograniczenie to wielkość pliku (400KB), ale to chyba nie problem skompresować jpega? Bodaj nawet paint to potrafi - nie trzeba photoshopa. Lepiej się poza tym ogląda niż gdy trzeba czekać na ściągnięcie takiej czteromegapikselowej kobyły z zawodnego imageshacka :c9

Sprawdź tylko, czy to nie jest ładowarka do akumulatorów starego typu NiCd - współczesne to NiMH i może wtedy faktycznie nie działać (nie dałeś/aś zdjęcia tabliczki znaionowej - pewnie jest z tyłu).